2. HKRL-jug 10. kolo RK Kamičak – RK Kingtrade

Vaš preglednik ne podržava JavaScript koji je potreban za pregled stranice. Uključite JavaScript ili nadogradite svoj preglednik.

Domaći igrači koji su u ovoj utakmici bili znatno oslabljeni (izostanak Putnika M., Poparića te ozljeda vratara Bešljića) sa većinom igrača u početnom sastavu 98. i 99. godište su odigrali vrlo dobru utakmicu protiv iskusnijih Makarana.

U startu gosti uspijevaju izboriti prednost koju uspješno održavaju do 19. minute i rezultata 9:11. Tada domaći igrači rade možda i ključnu seriju od 4:0 i prelaze u vodstvo od 13:11. U drugom poluvremenu domaći igrači su pokazali izuzetnu borbenost i jako pametnom i discipliniranom igrom, uspjeli tu blagu prednost zadržati do samog kraja utakmice, i na kraju pobijediti sa 24:22. Bolji od ostalih bili su Jenjić i Vučković sa 7 pogodaka te odlični vratar Grubiša koji je svojim obranama ulio dodatnu sigurnost Sinjanima.

RK Kamičak – RK Kingtrade 2002.god. 18. kolo županijske lige

Od samog starta naši dečki su pokazali da su u ovome trenutku puno bolji od protivnika i već do poluvremena praktički riješili utakmicu i poveli 6:1.

U drugom dijelu su tu prednost održavali i bez nekih većih problema priveli utakmicu kraju. Bolji od ostalih na ovoj utakmici bili su Milun sa 7 pogodaka, Pjerotić sa 3 pogotka te standardno odlični vratar Varenina koji je u prvom dijelu primio samo 1 pogodak. Pohvale zaslužuje skupa s cijelom momčadi i trener Pletikosić koji u posljednjih 7 utakmica na klupi ima 6 pobjeda.