2.HRL-jug 17. kolo RK Jelsa – RK Kamičak

Utakmicu je malo bolje otvorio domaćin koji je iskoristio neke pogreške gostiju i poveo u 12.minuti 6:4.

Od tog trenutka pa nadalje na terenu se vodila prava rovovska bitka za svaki pogodak. Do poluvremena su Sinjani uspijeli fanatičnom obranom dostići protivnika te čak i povesti preko kapetana Pletikosića 09:11, ali Jelšani, preko Gamulina, u posljednjoj sekundi 1. poluvremena, iz sedmerca, smanjuju na 10:11. Drugo poluvrijeme bolje otvara domaćin i poravnava rezultat preko Trebotića u 36. minuti na 12:12. I od tog trenutka, pa nadalje, na terenu je postojala samo jedna momčad i to ona sinjska, fajterska, koja se serijom 6:1 odvojila na 13:18, a u 50. minuti rezultat je glasio 14:20. Tu prednost su fanatičnom borbenošću održavali do kraja utakmice bez nekih većih problema.

Od igrača treba pohvaliti sve od prvog do zadnjeg koji su dali sve što su u tom trenutku imali za ovu pobjedu.

Stupalo Paulo(13 obrana)-branio je odlično cijelu utakmicu i pokazao da može puno kad hoće.

Vučković Pave(2 obrane)-podignuo sveukupnu atmosferu i sa pravim savjetima pomogao Stupalu
da pruži odličnu utakmicu.

Grubiša Pero-nažalost nije dobio priliku da pokaže što zna i može.

Poparić Ivan(3 gola)-igrao je utakmicu ozlijeđen ali je i takav još jednom dokazao da je neprelazan u obrani i ubojit u napadu.

Vučković Nikola(5 golova)-zaustavio u obrani protivničkog najubojitijeg igrača, a u napadu na poziciji koju dugo nije igrao pružio odličnu partiju.

Pletikosić Stipe(4 gola)-legenda kluba i kapetan momčadi je bio jednom riječju maestralan!!!!!

Mustapić Tiho(6 golova)-dokazao na ovoj utakmici da je uvjerljivo najbolji pivot lige. Fenomenalan!!!!!

Filipović-Grčić Marko(2 gola)-u napadu odigrao pametnu utakmicu, a u obrani je odigrao najbolju utakmicu u životu. Bravo!!!!!

Milun Ante(2 gola)-najbolja partija za seniore dosad. Bravo za 17 godišnjeg našeg velikog talenta.

Vučković Toni(2 gola)-pogađao kad je trebalo iz jako teških situacija, a u obrani se bacao na glavu za svakom loptom.

Putnik Anđelo-odigrao vrlo dobrih 10 minuta. Može on to puno bolje i hoće…

Budimir Petar(1 gol)-naš povratnik je odigrao prvu službenu utakmicu sa značajnijom minutažom i pokazao da se na njega može računati i da zaslužuje priliku….