kami

2. HRL-jug 20. kolo RK Kamičak – RKHM Dubrovnik

Kamičak je četvrtom pobjedom u nizu zasjeo na 4. mjesto i pokazao da je prava šteta što se sezona bliži kraju.

Domaći igrači su defanzivno odlično ušli u utakmicu, ali su u napadu napravili nekoliko tehničkih grešaka i promašili 2 zicera pa je rezultat u 12. minuti bio nažalost po domaće samo 2:2. I tada kreće obrambeni “stroj” domaćih koji je do poluvremena gostima dozvolio da postignu samo 1 gol, a u međuvremenu su posložili i napadački segment igre što je rezultiralo rezultatom na poluvremenu od nevjerovatnih 12:3 u derbiju kola. U 2. poluvremenu Sinjani su pružili priliku mladim igračima pa su gosti završili utakmicu sa pristojnih -3.

Kod domaćih odlični Stupalo sa 15 obrana, Poparić sa 8 pogodaka, Mustapić sa 5 golova te Pletikosić i Filipović-Grčić sa 4 pogotka.