2.HRL-jug MRK Trogir – RK Kamičak

Vaš preglednik ne podržava JavaScript koji je potreban za pregled stranice. Uključite JavaScript ili nadogradite svoj preglednik.

Kamičak je u Trogiru uvjerljivo porazio posljednjeplasiranu momčad na ljestvici te ostvario 3. pobjedu u posljednje 4 utakmice.

Kamičak osjetniju prednost stječe u 14. minuti kada golovima Masnića i Gašpara vodi 5:7. Do poluvremena Kamičak prednost nije ispuštao, a poluvrijeme je završilo rezultatom 13:16. Početkom drugog poluvremena gosti rade seriju 7:2 i odlazi na velikih 8 razlike.

Gosti su mirno priveli utakmicu kraju i zasluženo pobijedili. Najbolji kod gostiju su bili najiskusniji Gašpar sa 7, Šimleša i Pletikosić sa 6 golova. Vrlo dobrom predstavom Kamičak je najavio posljednje kolo prvenstva kada im u goste stiže trećeplasirani Dubrovnik.

Taj dvoboj je na rasporedu sljedeći vikend i nadamo se da će nas naši vjerni navijači doći podržati da pobjedom završimo još jednu uspješnu sezonu našeg kluba.