2. HRL-jug RK Korčula – RK Kamičak

Težak poraz na Korčuli

Nažalost težak poraz na Korčuli. U ovom trenutku nije se moglo više, uz 7 ozlijeđenih, nekoliko igrača koji nisu mogli na ići zbog privatnih obaveza, te kažnjenog Poparića, na put su išla samo četiri seniora. Ostatak momčadi popunili su kadeti 2000. godište, svijetla točka ovog poraza, koji su prije seniorske utakmice igrali utakmicu kadetske lige te pobijedili Korčulu 33-18, te su nakon tri kola vodeći u svojoj ligi sa tri pobjede.

Korčuli smo parirali tek 10ak-15 minuta, do rezultata 7-5, nakon toga nekoliko izgubljenih lopti te kontri domaćina koji stvaraju osjetniju prednost, Trener na poluvremenu povlaći iz igre trojicu seniora, te priliku dobivaju svi mlađi igrači, nažalost bolje od konačnog rezultata nije moglo u ovom trenutku.

Rezultat: Korčula – Kamičak 38:18 (18:8)

Autor: RK Kamičak